Apžvalginė ekskursija (mažasis parko žiedas) po Aukštaitijos nacionalinį parką

Lankomi  objektai  (Palūšėje) : paminklas kompozitoriui M. Petrauskui, Palūšės bažnyčia ir varpinė, Pilkapio ekspozicija, Akmens amžiaus būstas. Išvykus iš Palūšės link Šakarvos ir kryžkelėje pasukus į Kirdeikių pusę atvykstame prie 1-ojo objekto – Ladakalnio.

Pasigrožėję 12 ha nepakartojama akiračio panorama, keliaujame iki 2-ojo, Ginučių piliakalnio objekto. Užkopę į piliakalnio viršūnę, matome ne mažiau įspūdingą panoramą. Nusileidę nuo piliakalnio, keliaujame į Ginučių kaimą ir sustojame prie 3-ojo objekto – Ginučių kaimo vandens malūno. Toliau kelionę tęsiame važiuodami 6 km siauru miško keliuku į 4-ąjį objektą – Senovinės bitininkystės muziejų. Iš muziejaus išvykstame Kirdeikių miestelio kryptimi. Pravažiavę miestelį, toliau grožimės Šiliniškių kalvagūbrio panorama. Dar kartą pravažiuojame Ginučius, ir keliaujame pirmyn: pro Trainiškį, Vaišniūnus, Srigailiškį grįžtame į Palūšę.

Papildomi (pagal pageidavimą) lankomi objektai:

Bitė GSM bokšto apžvalgos aikštelė

Etnografinis Šuminų kaimas

Ekskursija po Palūšę ir jos apylinkes

Lankomi objektai: paminklas kompozitoriui M. Petrauskui, Palūšės bažnyčia ir varpinė, Pilkapio ekspozicija, Akmens amžiaus būstas, Palūšės valtinė. Iš valtinės Lūšių ežero pakrante pėsčiomis keliaujama link